MACIE WRAŻENIE, ŻE CZAS PRZECIEKA WAM PRZEZ PALCE? JESTEŚCIE W PERMANENTNYM „NIEDOCZASIE”? ROBICIE WSZYSTKO NA RAZ? NIE NADĄŻACIE Z WYKONYWANIEM ZADAŃ W WYZNACZONYM CZASIE? MACIE W GŁOWIE CHAOS? SPÓŹNIACIE SIĘ? ZOSTAWIACIE WSZYSTKO NA OSTATNIĄ CHWILĘ? CZAS PŁYNIE ZA SZYBKO? MACIE WRAŻENIE MARNOTRAWIENIA CZASU, CHOĆ ODHACZACIE KOLEJNE POZYCJE Z LISTY? ALBO CZUJECIE, ŻE STOICIE W MIEJSCU I CZAS ZATRZYMAŁ SIĘ RAZEM Z WAMI? TĘSKNICIE ZA STARYMI, DOBRYMI CZASAMI LUB UWAŻACIE, ŻE PRZYSZŁOŚĆ NIE PRZYNIESIE WAM NICZEGO LEPSZEGO?
Spokojnie. Wszystko z Wami w porządku. Po prostu utknęliście w jednej z 6 stref czasowych, a Wasze zawężone postrzeganie czasu zachęca Was do wzmacniania niekoniecznie skutecznych nawyków myślowych. Złe nawyki myślowe wywołują stany emocjonalne, nad którymi z reguły trudniej Wam zapanować, a te z kolei podpowiadają nieadekwatne do danej sytuacji działania. Czy możecie z tym coś zrobić szybko i w dobrym towarzystwie?
Tak. Zapraszamy Was do udziału w warsztacie „Ćwiczenia z czasem”, który odbędzie się w dniach 23-24 stycznia w Komitywa Co-Work w Warszawie. Zapiszcie się, bo ilość miejsc jest ograniczona. Zresztą patrząc szerzej – czasu do wprowadzenia zmian w życiu czy pracy macie wraz z upływem każdego dnia coraz mniej.
Ten warsztat jest po to, żebyście:
- sprawdzili jak myślenie o czasie wpływa na Wasze zachowania i podejmowane decyzje
- poznali koncepcję równoważenia perspektyw czasowych i doświadczyli jej pozytywnego wpływu
- dowiedzieli się jak bycie bardziej uważnym może spowolnić poczucie upływu czasu
- poznali wskazówki jak radzić sobie z „kryzysem czasu” (poczuciem permanentnego pośpiechu i presją czasu)
- utrwalili swoje mechanizmy wzmacniające radzenie sobie w teraźniejszości, po to żeby lepiej panować nad przeszłością i dbać o lepszą przyszłość
- stworzyli własny model równoważenia perspektyw czasowych
- poćwiczyli psychiczną sprawczość i elastyczność poprzez równoważenie perspektyw czasowych
- dowiedzieli się jak emocje przyśpieszają, albo zwalniają czas
- wzmocnili umiejętność świadomego modelowania czasu w pozytywnym duchu (zadowolenie emocjonalne)
- zainwestowali czas w siebie
- spędzili czas w dobrym towarzystwie.
Biorąc udział w „Ćwiczeniach z czasem” będziecie mieli szansę wypracować bardziej zrównoważony sposób postrzegania czasu i przestaniecie zawężać pole widzenia do pojedynczej jego strefy.
Bardziej zrównoważony sposób postrzegania czasu umożliwi Wam, w zależności od aktualnej sytuacji, elastyczne podróżowanie od przeszłości, przez teraźniejszość do przyszłości. Dzięki takiej postawie wobec czasu będziecie w stanie podejmować trafniejsze decyzje. Cieszyć się sobą i życiem właściwie od zaraz. Czerpać siłę i wiedzę z tego co było i projektować lepszą przyszłość ze sobą w roli głównej.
CZAS START! Mamy to przećwiczone.
Ćwiczenia z czasem
prowadzenie: Paulina Czapska, Anna Szapert
23-24 stycznia 2016
Komitywa Co-Work, Puławska 39, Warszawa
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA [rezerwacje i info: hallo@futuresimple.pl]
Inwestycja: 350 zł.
O PROWADZĄCYCH:
Paulina Czapska – coach, trenerka, facylitatorka i edukatorka. Od ponad 10 lat związana z sektorem organizacji pozarządowych. Menedżerka programów społeczno-kulturalnych i wieloletnia członkini Zarządu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”. Współautorka i menedżerka projektów i inicjatyw społeczno- kulturalnych (m.in.: „Marzyciele i Rzemieślnicy – dom innowacji społecznych, „Animatornia” , „Polska.doc”, „Warszawa.Lab”). Dziennikarka. Redaktorka publikacji o animacji społeczno-kulturalnej. Team Manager w warszawskiej agencji zajmującej się komunikacją i consultingiem. Założycielka Future Simple: www.futuresimple.pl
Anna Szapert – certyfikowany coach, trenerka, facylitatorka, terapeutka i edukatorka z ponad 10-letnim doświadczeniem. Tłumaczka, wykładowczyni akademicka, amerykanistka i absolwentka Gender Studies. Świadczy usługi szkoleniowe i prowadzi coaching dla klientów prywatnych, w biznesie oraz sektorze publicznym, wspierając najwyższych urzędników państwowych i polityków, m.in. w Ministerstwie Spraw Zagranicznych czy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Jedna z polskich pionierek coachingu językowego czyli metody umożliwiającej połączenie rozwoju kompetencji językowych oraz rozwoju osobistego.