POMAGAMY SPOJRZEĆ NA WYZWANIA Z RÓŻNYCH PERSPEKTYW. ZACHĘCAMY DO SZUKANIA NOWYCH ROZWIĄZAŃ DLA STARYCH SPRAW. UCZYMY KRYTYCZNEGO I SAMODZIELNEGO MYŚLENIA. TOWARZYSZYMY W MYŚLENIU O CZASIE, ŻYCIU I ZMIANACH. POKAZUJEMY, ŻE PRACA Z EMOCJAMI JEST RÓWNIE PRZYDATNA JAK CIĄGŁE POSZERZANIE WIEDZY. PRACUJEMY Z MĄDRYMI LUDŹMI, KTÓRZY OD ŻYCIA I SIEBIE CHCĄ WIĘCEJ. WIERZYMY, ŻE ZMIANĘ ŚWIATA WARTO ZACZĄĆ OD SIEBIE.

paulina.jpg

Nazywam się Paulina Czapska. 
Zawodowo zajmuję się rozmawianiem o rozwiązaniach. Stwarzam przestrzeń do ćwiczenia się w nowych sposobach myślenia i działania. Pracuję jako terapeutka, coach i trenerka. 

Od ponad 10 lat wspieram osoby indywidualne i organizacje w poszerzaniu kompetencji zawodowych i osobistych. Projektuję programy edukacyjne i rozwojowe, prowadzę warsztaty i całe procesy wspierające zespoły różnych firm i instytucji kultury w lepszej komunikacji, generowaniu nowych rozwiązań i planowaniu strategicznym. Jestem autorką programów społeczno-kulturalnych i wieloletnią członkinią Zarządu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę", współinicjatorką Marzycieli i Rzemieślników - inkubatora innowacji społecznych. Ważna jest dla mnie idea zrównoważonego aktywizmu. Ukończyłam Szkołę Coachów przy Erickson International i Wszechnicy UJ oraz Szkołę Trenerów Wszechnicy UJ, Roczny Kursu Terapii Gestalt dla Profesjonalistów oraz I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).  Założyłam kolektyw Future Simple, bo jestem zafascynowana ludzkim zachowaniem, ciągle badam i zastanawiam się czemu ludzie robią, to co robią oraz dlaczego patrzą na życie w taki, a nie inny sposób.  Jestem mamą 6-letniej Heli.

FB// FutureSimple

AniaS.jpg


Nazywam się Anna Szapert. 
Pracuję jako terapeutka, coach, trenerka i wykładowczyni akademicka. Współtworzę kolektyw edukacyjny Future Simple oraz program "Zawód Artystka -ćwiczenia z pracą". Jestem doktorantką na Uniwersytecie SWPS. 

Moje doświadczenie obejmuje pracę indywidualną, jak i grupową w różnorodnych organizacjach. Towarzyszę w poszukiwaniu nowych kierunków rozwoju, wzmacnianiu wewnętrznych zasobów i potencjału, projektuję i prowadzę procesy szkoleniowe. Uwielbiam pracę z artystami i instytucjami kultury. Pasjonuje mnie obszar psychologii twórczości i poszukiwanie innowacyjnych sposobów kompleksowego wspierania twórców i twórczyń. Ukończyłam szereg szkoleń coachingowych i psychoterapeutycznych (m.in. certyfikat coacha MLC, artcoacha Norman Bennet), szkolenia Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, Roczny Kurs Terpaii Gestalt dla Profesjonalistów, I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).  Jestem mamą 13-letniego Mateusza. 

FB// AnnaSzapert

Prowadzimy: wykłady, szkolenia, warsztaty i indywidualne procesy coachingowe i terapeutyczne. Wspieramy instytucje kultury w tworzeniu strategii rozwoju.  Tworzymy autorskie narzędzia edukacyjne [min. karty, publikacje].  

W pracy najbardziej inspirują nas metody:  S. de Shazer, C.G.Junga, C. Rogersa, M. Ericksona, A. Mindella, F. Pearlsa, F. Zimbardo i I. Yaloma.

Regularnie korzystamy z superwizji i bierzemy udział w konferencjach, szkoleniach i warsztatach rozwojowych.